SLÉVÁRENSKÝ DĚLNÍK/CE v Hodoníně, až 145 Kč/hod + ubytování

  • 150 Kč
  • Vloženo dne: 29/09/2021
    • Hodonín, Jihomoravský, Česká republika

Náplň práce:
 Broušení odlitků dle příslušného plánu
 Odstraňování nálitků a zbytků vtokových soustav
 Rozbíjení pískových jader v odlitku
 Vytloukání jader na formovací lince
 Práce s kovem, opracování, broušení, cídění

Požadujeme:
 - požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost, přesnost
 - samostatnost, zodpovědný přístup k práci
Nabízíme:
 práce ve dvou směnném provozu na HPP, 8 hodinové směny
 plné zaškolení
 postupný odborný růst
 stravné lístky 30 Kč/směna – pouze v případě noční směny
 135,- Kč/hod + příplatky 7 Kč/hod odpolední směna
 docházkový bonus 500 Kč
 dovolená 25 dnů
 možnost ubytování ZDARMA
 smlouva na dobu neurčitou
 práce ve slévárně, na tavírně
 místo výkonu práce: Hodonín
 nástup možný IHNED

Telefon: +420737850088

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".