Ostraha prodejny LIDL

  • Neuvedeno
  • Vloženo dne: 22/08/2024
    • Ústí nad Orlicí, Pardubický, Česká republika

Přijmeme do týmu nové posily na detektivní práci s ostrahou – převážně se jedná o kamerový systém.

Náplň práce:
Práce s kamerovým systémem a sledovací technikou.
Sledování osob s využitím techniky k získávání důkazního materiálu (např. krádeže).
Detektivní práce.
Občasná obchůzková kontrola.
Zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů.
Denní služby 12:00 - 20:00 hod.

Požadujeme:
Věk nad 18 let.
Bezúhonnost.
Schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci.
Profesionální vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost, flexibilitu.
Praxe a certifikát strážného výhodou.
Vhodné i pro osoby s OZZ a OZP – musí být zdravotně způsobilý, fyzicky zdatný – žádná překážka s chůzí.

Plat od 20 160 Kč – 21 840 Kč + odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost plánování směn po dohodě s vedením.

Kontaktovat nás můžete telefonicky
PO, ST, ČT, PÁ od 8:00 - 15:00 a v ÚT od 8:00 - 13:00
Tel.: 605 599 731
nebo e-mailem personalmmsec@seznam.cz

Telefon: 605 599 731

Share by email    Share on Facebook    Share on Twitter

Užitečné informace

  • Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář.
  • Dávej pozor u prodejců/zájemců, kteří komunikují lámanou češtinou.
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců".